Magyar Kupa győztes FRC leány csapata

Székesfehérváron, a Köfém pályán rendezték a Rögbi Magyar Utánpótlás Kupát, ahol a vendéglátók több értékes helyezést is szereztek, az U 10-es lánycsapat, pedig első lett.

Előbb a sportág legkisebb versenyzői mérkőztek szalagos és kontakt kategóriában. A Fehérvár Rugby Club U10-es, U12-es és U14-es csapatai kiválóan szerepeltek, sok dobogós helyet gyűjtöttek, az U10-es kislányok első helyükkel a Magyar Köztársaság Kupát is kiérdemelték.

Esélyesként lépett pályára a Fehérvár Rugby Club junior csapata is, a döntőben a Velencei Vikingek és Bivalyok azonban rendkívül kiegyenlített, szoros küzdelem után az utolsó percben vitt céllal 22 – 15-re nyertek ellenük, így a hazai gárda végül a dobogó második fokára állhatott fel.