Fehérváron nyert először a Siófok

Már nem nyeretlen a Siófok-Galérius Fürdő a női kézilabda NB I.-ben.

Öt vereséggel kezdett a Balaton-parti együttes a bajnokságban, amely már igen ki volt éhezve némi sikerélményre. Az Imre Vilmost váltó Kiss Szilárd csapata már az első félidőben megalapozta későbbi győzelmét, a szünetig ugyanis öt találattal húzott el a Siófok.

A Fehérvár játéka ugyan feljavult a második felvonásra, azonban már csak szorosabbá tudták tenni az összecsapást, a vendégek 28-25-re diadalmaskodtak. Kiss így győzelemmel debütált a siófoki kispadon.

Így már csak egyetlen nyeretlen csapat van az élvonalban, a Budapest SE ezúttal a Kiskunhalastól kapott ki hazai pályán négy góllal.

A Veszprém kicsit megizzadt a Dunaújvárosi Kohász ellen, azonban így is hozni tudta a kötelezőt.

Eredmények – női kézilabda NB I.
Fehérvár KC – Siófok-Galerius Fürdő 25-28 (12-17)
Veszprém Barabás-Duna Takarék – Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia 33-28 (17-12)
BSE-Kiskunhalas 33-37 (14-18)