Újra kikapott a Kaposvár

A Kaposvár az első játszmát megnyerte, ám mégis 3-1-re kikapott a szlovák Chemes Humenne otthonában a férfi röplabda Közép-európai Liga harmadik fordulójában szombaton. A hazai bajnokságban a PTE-PEAC otthon nyert a Csepel ellen, a Dág pedig Kazincbarcikán diadalmaskodott.

A kaposváriak kipihenten várták szlovákiai mérkőzésüket, ugyanis már pénteken megérkeztek a találkozó helyszínére. Az első játszmában kiderült, hogy valóban friss a társaság: a fiúk nagyszerűen összpontosítottak a pályán, és a szett második felében már ők diktálták a tempót. A vége 25-21 lett a Fino javára.

A magabiztos győzelem után a második játékrész a hazaiaké volt, utána viszont szoros, kiegyenlített csata bontakozott ki a pályán. A Demeter-legénység a harmadik és a negyedik játszmában is együtt haladt az előzőleg esélyesebbnek tartott Humenné gárdájával, a legvégén viszont a házigazda kerekedett felül. Javorcik játéka nagyot lendített a végén a szlovákokon, akik 100 perces meccs végén könyvelhették el sikerüket.