Sport

Horváth betegség miatt nem tarthatott a válogatottal

Karl Erik Bøhn hiába számított Horváth Bernadett játékára a magyar válogatottban, az FKC beállósa vírusos megbetegedése miatt lemondta a szereplést.

A magyar kézilabda válogatott szövetségi kapitánya a chebi torna után a Kárpát Kupára készülő csapatba is jelölte Horváthot, de a Fehérvár KC játékosa nem tudott Romániába tartani nemzeti csapatunkkal.

–  Sajnos nem tudtam elutazni a válogatottal, mert én is elkaptam a csapatunk több tagját is legyengítő vírusos betegséget. Hétfőn belázasodtam, így szóltam Siti Beának, akivel megbeszéltük, hogy így itthon maradok. Nagyon sajnálom, hogy nem lehetek ott Romániában a válogatottal, de remélem, legközelebb is tagja leszek a keretnek. – nyialtkozta szomorúan a háromszoros válogatott Horváth.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik