Ravens-sikerrel tértek vissza a játékvezetők

ray lewis (ray lewis)

Az NFL negyedik hetének nyitómérkőzésén a Baltimore Ravens simán legyőzte a Cleveland Brownst.

Óriási taps fogadta az M&T Bank Stadionban a profi bírákat, akik hosszan tartó huzavona után végül megegyeztek a ligával, így ezentúl a hivatásos játékvezetők dirigálnak majd az NFL-ben.

A találkozó egyébként nehezen indult be, hiszen az első negyed nem hozott pontot, a második viszont annák többet. Joe Flacco, aki idén már tényleg felnőtt a feladathoz, hogy Super Bowlba vezesse a Hollókat, Torrey Smithnek osztott ki egy touchdown-passzt, majd az újonc rúgó, Justin Tucker értékesített egy mezőnygólt (10-0).

A hátrányból még a szünet előtt faragott a Browns, Trent Richardson futott egy egyyardos TD-t, de a nagyszünet után megtette ezt Flacco is (17-7).

Végérvényesen akkor dőlt el a meccs, amikor a baltimore-i betonvédelem labdát szerzett: Cary Williams interception után hordta vissza a labdát a célterületen belülre, míg erre csak három mezőnygóllal tudott válaszolni a Cleveland, így négy vereséggel csoportjuk utolsó helyén állnak, míg a Ravens 3-1-es mérleggel az első.