Sport

Magyar csapatarany az ifjúsági öttusa Eb-n

A Fröhlich Tamás Bence, Strobl Krisztián, Horváth Norbert összeállítású magyar csapat aranyérmet nyert a Tatán és Tatabányán rendezett ifjúsági öttusa Európa-bajnokságon.

Az esemény honlapja szerint a magyar trió 13 828 ponttal nyert, megelőzve a fehérorosz és az orosz hármast.

Egyéniben Fröhlich Tamás Bence szerepelt a legjobban, ő ötödik lett.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik