Gyász: lemosta a Szegedet a Fradi

Szeged 2011-Ferencváros II.: 1:5 - húsz év után, hazai pályán, az augusztusi nyerés után.

Húsz év után jött a Fradi második csapatával Szegedre, de a várva-várt találkozó nem volt öröm.

A Ness Hungary NB II. Keleti csoportjának 5. fordulójában a SZVSE-stadionban csaknem kétezer néző volt kénytelen végigszenvedni, ahogy a Ferencváros II. leradírozza a hazai pályáról a Szeged 2011-et. A Tóth Bálint vezetőedző írányításával játszó Belecsan – Laczkó (Varga B., 78.), Tóth I., Toca, Farkas – Ulvicki, Borbély – Kéri (Geiger – a szünetben), Lisztes (Gomez, 80.), Kis R. – Jovánczai összeállítású szegedi csapat a 69. percben mindössze  egy gólt tudott összefocizni Jovánczai jóvoltából, míg a Lipcsei Péter vezette Ranilovic – Simita, Grúz, Vattai, Birtalan – Busai, Vass – Gárdos (Holman, 58.), Nyilasi (Hodgyai, 72.), Papp M. (Nehéz, 82.) – Beliczky összeállítású, az NBI-ből lecsúszott fradisták ötöt, így fölényesen nyertek a gyengén játszó szegediekkel szemben.

A Szeged 2011 eddig veretlen volt az NB II Keleti csoportjában, és az augusztusi ezdőmeccsen is 2:0-ra verte mostani ellenfelét ezért is gyászos a szombat esti végeredmény.