Áramszünet után döntetlen Békéscsabán

A DVSC-Fórum női kézilabdacsapata második mérkőzésén is döntetlent játszott az NB I.-ben.

Nem csak Csurgón, hanem Békéscsabán sem ment zökkenőmentesen a kezdés. A felnőtt bajnoki előtt ugyanis juniormeccset rendeztek, ám áramkimaradás miatt csúszott a vége, így az NB I.-es bajnoki 25 perces késéssel kezdődött.

Nem csak az áram maradt ki, hanem a helyzetek többsége is, az első félidőben például csak 9-9 gól esett mindkét oldalon. A második felvonás sem hozott jóval több találatot és mivel ezeken is testvériesen megosztoztak a felek, így végül a pontokon is, 21-21 lett a vége.

Eddig sem a Békéscsaba, sem a Debrecen nem tudott még nyerni az eddigi két fordulóban, előbbi együttesnek 1-1 döntetlenje és veresége van, utóbbinak két döntetlenje.