Kerber és Federer bombaformában

kerber (angelique kerber, )

A nők mezőnyében az egyre acélosabb német Kerber, míg a férfiaknál Roger Federer száguld az amerikai nyílt teniszbajnokságon.

Mindössze egyetlen kiemelt búcsúzott a harmadik fordulóban a US Openen a nők mezőnyében. Ez borítékolható volt, ugyanis csak egy párosítás volt olyan, amelyikben mindkét fél kiemelt volt.

Végül a szlovák Dominika Cibulkova esett ki, ellenfele az olasz Vinci volt, aki végül 6-2, 7-5-re nyert. A nagyok közül Serena Williams, Agneska Radwanska és a német Kerber is magabiztosan győzött, utóbbi ellenállhatatlanul játszik, beérhet számára egy döntő.

A férfiaknál Roger Federer, a kanadai Milos Raonic és a francia Jeremy Chardy is három szettben nyert, megizzadt voszont Andy Murray és a spanyol Almagro is, midnketten három rövidítéses szetttet is játszottak mérkőzéseik során.