Bombaigazolás a Fradinál

A szerb vízilabda-válogatottal az olimpián szereplő Gojko Pijetlovic zöld-fehérben folytatja.

A Londonban zajló ötkarikás játékok miatt kissé csúsztatva, október 13-án rajtol el a honi pontvadászat, azonban a ferencvárosi pólósok nem tétlenkednek, már július óta készülnek a következő szezonra.

A keret is erősödött a Ferencvárosnál, ugyanis a többszörös magyar bajnok Fülöp Bence a Vasast, a Magyar Kupa-győztes Jansik Dávid a Honvédot, Szőke Szabolcs pedig a Szentes csapatát hagyta ott a Fradi kedvéért. A zöld-fehér klub hivatalos honlapja szerint sikerült nyélbe ütni egy újabb erősítést, ráadásul nem is akármilyet: a kapus Gojko Pijetlovic is érkezik, azonban csak augusztus végén, jelenleg ugyanis Szerbiával az olimpián harcol a legjobb négybe kerülésért.

A 29 esztendős portás a Cverna Zvezdától igazol Budapestre, 2009-ben világbajnoki aranyat, tavaly ezüstérmet nyert hazája válogatottjával a világbajnokságon. Klubszinten négyszer is Világliga-győztes csapat tagja volt.