Egyenlített a Devils

A New Jersey Devils jégkorongcsapata hazai pályán 4-1-re nyert a New York Rangers ellen az NHL keleti főcsoportdöntőjében.

Nincs megállás a tengerentúli profi hokiligában, kedden hajnalban újabb mérkőzést rendeztek, ezúttal a keleti főcsoportban. A hazai jégen játszó New Jersey már az első harmadban elhúzott két találattal, a gólnélküli második felvonás után pedig a harmadik játékrészben tovább növelte az előnyét.

A találkozó hajrájában ugyan szépített a Rangers Ruslan Fedotenko találatával, azonban a végén Zach Parise egy üreskapus találattal bebiztosította csapata győzelmét. Parise végül két góllal és egy gólpasszal zárt, ő volt a meccs egyik hőse. A másik a veterán kapus Martin Brodeur volt, aki 28 védése mellé kiosztott egy asszisztot is, a régi szép időket felelevenítve.

Parise és Brodeur nyomta le a Rangerst:

A párharc állása négy meccs után 2-2, a felek legközelebb a Nagy Almában csapnak össze.