Azarenka megállíthatatlan Kaliforniában is

A női világelső már elődöntős az Indian Wells-i tenisztornán, ellenfele Angelique Kerber lesz.

A negyeddöntőben a fehérorosz Viktorija Azarenka a lengyel Agnieszka Radwanska ellen játszott, és a világelső különösebb megerőltetés nélkül mosta le a pályáról 6-0, 6-2 arányban riválisát.

Azarenka ezzel sorozatban 21. alkalommal győzött, beállítva Serena Williams 2003-as eredményét. A csúcstartó Martina Hingis, aki 1997-ben 37 meccsen át volt veretlen.

Azarenka azzal a Kerberrel találkozik majd pénteken az elődöntőben, aki a kínai Li Na ellen két szettben diadalmaskodott.

Csütörtökön a másik ágon két negyeddöntőt rendeznek. Bartoli Ivanovic ellen meccsel, Sarapova pedig honfitársával, Kirilenkóval csap össze.