Arn Gréta kiesett Acapulcóban

Arn Gréta 7-5, 7-5-re kikapott a romániai Edina Gallovits-Halltól a salakpályás acapulcói tenisztorna női versenyének első fordulójában.

Magyar idő szerint szerdára virradóan rendezték meg a mérkőzést a 220 ezer összdíjazású tornán. A magyar Arn Gréta 1 órát és közel 45 percet töltött a pályán a román Edina Gallovits-Hall ellen, ám nagy csatában kikapott. A román hölgy mind a két szettet 7-5-re nyerte meg.

A mexikói torna hivatalos honlapján közzétett jegyzőkönyv szerint Arn kétszer tudott brékelni, ellenfele négyszer is. A magyar lány ezúttal kissé pontatlanul játszott, hússzal kevesebb nyerő ütése volt, mint Gallovits-Hallnak. A román a következő körben a harmadik helyen kiemelt, olasz Sara Erranival játszik.

Czink Melinda magyar idő szerint szerdán késő este játssza le második fordulós összecsapását, ellenfele a spanyol Estrella Cabeza lesz.