A Budaörsi SC női asztalitenisz-csapata a pénteki visszavágón is alulmaradt a Póta Georginával és Lovas Petrával felálló német TTC Berlin Eastside együttesével szemben, de szereplése így is elimserésre méltó.
A magyar bajnok gárda ugyanis idén története során először szerepelt a BL-ben.
„Nagyon örülünk ennek a bronzéremnek, igyekeztünk méltóképpen képviselni Budaörs városát, s úgy érezzük, ez sikerült is” – mondta Somlyó Gergely szakosztály-vezető.
Pótáék az osztrák Ströck csapatával találkoznak majd a fináléban.
