Megvannak az elődöntősök Dubajban

A végéhez közeledik a 2 millió dollár összdíjazású női tenisztorna. Agnieszka Radwanska és Jelena Jankovic már elődöntős.

Az ötödik helyen rangsorolt lengyel játszi könnyedséggel kvalifikálta magát a legjobb négybe. A német Sabine Lisicki mindössze három gémet tudott elcsenni Agnieszka Radwanskától a csütörtöki negyeddöntőben, 6-2, 6-1-es vereséggel búcsúzott a keménypályás tornától.

Jelena Jankovic nagy bravúrt hajtott végre, ugyanis a negyedik helyen kiemelt Samantha Stosurt búcsúztatta. Az ausztrál az első játszmában még nagy ellenállást tanúsított, a másodikban azonban már nem tudta megszorongatni a szerbet, aki így bejutott az elődöntőbe.

Radwanska és Jankovic egymással mérkőzik meg a legjobb négy között.

Ott lesz a legjobb négyben az egykori világelső Caroline Wozniacki is. A dán hölgy a szerb Ana Ivanovicot vert két szettben. Ellenfele a német Görges lesz, aki szetthátrányból győzte le Hantuchovát.