Az ősszel kikapott a Szeged Tatabányán, ezzel egyetlen vereségét a Komárom megyeiek ellen szedte össze, hiszen a Veszprémet ebben a szezonban már legyőzte.
Most szó sem volt arról, hogy újabb pofonba szalad bele a nemrég Csurgón a kupában vereséget szenvedő Skaliczki-csapat, ugyanis a szegediek ezúttal megfelelő koncentráltsággal játszottak. Már a szünetben hat góllal vezettek Prodanovic vezérletével a hazaiak, akik véül kilenc góllal győzték le Debre Viktor tanítványait.
A másik meccsen a Fradi simán nyert Tatán.
