Alaposan bekezdett az Atomerőmű a Szombathely ellen, az első negyedben 38 pontig jutott Enrique Gutierrez Garcia csapata, nem csoda, hogy ezt a tempót a vendégek nem tudták tartani, így már ekkor nagy volt a különbség.
A folytatásban már a hazai oldalon is több volt a hiba, védekezésben viszont egészen parádésan működött az ASE, a vendégek mindössze 3 pontot szereztek a második negyedben.
A nagyszünet után tovább nőtt a különbség, a Falco ezen a meccsen nem tudta útját állni a Paksnak. Az Atomerőmű végül 107-64-re nyert, és komoly előnyből várhatja a jövő szerdai visszavágót.

