Sport

Elhunyt a Csepel SC korábbi elnöke

Csütörtökön 68 éves korában elhunyt Losonczi Flórián, a Csepel SC korábbi elnöke.

Az egyesület csütörtöki tájékoztatása szerint a volt futballista érműtéten esett át, amely sikeres volt, ám ezt követően szívrohamot kapott és az életét már nem tudták megmenteni.

Losonczi Flórián már 18 évesen a Csepel SC játékosa volt, ezt követően a klub technika vezetője, később pedig elnökhelyettese lett. 2000-ben ült az egyesület elnöki székébe, majd a 2004-es megszűnést követően a Csepel SC Alapítvány munkáját segítette.

 

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik