Sport

A partjelzőt is felrúgták a spanyol bajnokin

A Real Sociedad-Sporting Gijón labdarúgó-mérkőzésen a partjelző is pórul járt a játék hevében.

A vasárnapi élvonalbeli spanyol bajnoki találkozó második félidejében a vendégek játékosa, Alejandro Galvez buktatta Carlos Velát az oldalvonal közelében, a pályáról kicsúszó mexikói futballista pedig az akciót követő partjelzőt is magával sodorta.

Az asszisztens meglehetősen csúnyán esett, de aztán még segített is Velának felállni.

A dominót elindító Galvez sárga lapot kapott, a meccset pedig a Real Sociedad nyerte 5-1-re hazai pályán.

A partjelző sem úszta meg a szabálytalanságot:

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik