
Ő lett a magyar küldöttség legjobbja (Fotó: Kummer János)
Kiváló teljesítményt nyújtott az U21-es lányok mezőnyében a soltvadkerti Ambrus Krisztina, ez pedig azt jelentette, hogy a menetelése végén a legjobb négyig jutott.
A korosztályában Madarász Dórával együtt a világ élvonalába tartozó magyar lány egy horvát, egy francia és aztán épp Madarász ellen aratott győzelmével jutott elődöntőbe.
Ott meg kellett, hogy hajoljon a tajvani ellenfele előtt, de ezzel együtt is a legtovább jutott az összes versenyszámot tekintve a magyar küldöttségből.
Nagyváradi Mercédesz (magyar) – Alice Abbat (francia) 0-3 (-7, -9, -5,)
Kim Min Hee (dél-koreai) – Ciurcui Melinda (magyar) 3-0 (7, 4, 3)
Loveridge Alice (guernseyi) – Madarász Dóra (magyar) 0-3 (-6, -5, -3)
Kim Min Hee (dél-koreai) – Madarász Dóra 1-3 (-9, -8, 8, -7)
