Vasárnap egy mérkőzést rendeztek a férfikosárlabda NB I.-ben, a Körmend Somogy megyébe látogatott és már az első negyed végére hatpontos előnybe került. A vendégek a második etapban tovább növelték a különbséget, majd a negyedik játékrészben végképp lezárták az összecsapást és magabiztosan nyertek 82-60-ra.
A vendégeknél Townes vitte a prímet a maga 21 pontjával és 12 lepattanójával, a hazaiaknál Fey 27 egységgel zárt. Győzelmével a Körmend a tabella élére állt, azonban az Albacomp még adós egy mérkőzéssel.

