Felkerül-e az i-re a pont?

Az idény talán legfontosabb meccse előtt a Szeged Beton.

amit ebben az idényben elértek Dr. Vincze Balázs fiai az, több mint figyelemre méltó. Mondhatni: Le a kalappal előttük. Veretlenül vezetik a hazai pontvadászatot, megnyerték a Magyar Kupát és veretlenül feljutottak a BL főtáblájára, s huszonkilenc eddig lejátszott meccsükből mindösszesen egyet a Bajnokok Ligája főtáblájának harmadik fordulójában veszítettek a nagy rivális Vasas otthonában. Szóval, aki ezen eredmény sor ismeretében kicsinyes az nem tud semminek örülni, mondhatjuk kicsinyes. És mégis az őszi teljesítmény megkoronázása lenne, ha a szegedi fiúk kilenc ponttal a csoport élén telelnének. Nyílván ehhez lesz egy két-szava a vendégeknek is. Sőt ezt már Dr. Steinmetz Ádám meg is tette a legutóbbi, kilenc nappal ezelőtt lejátszott Szeged Beton-Vasas (10-8) meccs után, miszerint szerdán győzni jönnek Szegedre!

Szombaton este, a Kaposvár ellen lejátszott meccs után a hazaiak trénere azt nyilatkozta, hogy fiai csupán a harmadik negyedben játszottak úgy, ahogyan a Vasas ellen szerdán a teljes játékidőben kell. A szombati kissé borongós hangulatát feloldotta csapata hétfő esti kétkapus mérkőzése, amit a JUG Dubrovnik elleni BL meccsére készülő szerb Vojvodina ellen játszottak. Az öt negyedes találkozót pár góllal a szegediek nyerték, de igazából a mutatott játék tette bizakodóvá az edzőt. Balázs elmondta, hogy szeretnének szépen búcsúzni, a várhatóan szép számú publikumtól, s a hangulatot fokozandó a nagyszünetben százezer forint értékű mobilszolgáltatási ajándékokat sorsolnak ki a szövetség és a klub egyik fő szponzora felajánlásával. Tudják a piros színű mobilszolgáltatóról van szó. Minden esetre a szegedi publikum egy hazai győzelemnek még egy ajándéknál is jobban örülne. Hogy az a pont felkerüljön az i-re!