Nem voltak kíméletesek a Szentek

A New Orleans Saints hazai pályán 42-24-re verte a New York Giantset az észak-amerikai profi amerikaifutball-bajnokságban.

Az NFL hétfő esti rangadóján az első negyedben egyik csapatnak sem sikerült pontot szereznie, majd a szünet után a hazaiak kerültek előnybe Lance Moore elkapásával, amire a Giants csak egy mezőnygóllal felet (7-3).

A Drew Brees által irányított Saints újabb két touchdownig jutott, miközben a vendégek pontot sem szereztek, így félidőnél 21-3 volt az állás.

A harmadik harmadban két hazaira egy vendég TD jutott, tovább nőt a New Orleans Saints előnye (35-10).

Eli Manningék a záró játékrészt is csak egálra hozták, és tizenegyedik meccsükön az ötödik vereségüket szenvedték el. A 49-24-re diadalmaskodó Saints nyolc győzelemmel és három vereséggel áll.