A bajnokság egyetlen vasárnapi mérkőzésén, a Szeged-Kecskemét találkozón a sokkal jobb mutatóval rendelkező vendégek számítottak esélyesnek, el is húztak 13-0-ra.
Az időkérés után összekapta magát a hazai alakulat, a nagyszünetben azonban így is a Kecskemét vezetett tíz ponttal.
Ez a különbség a harmadik negyedben is megmaradt, ezután viszont Ivosev és Dukic vezérletével nagyot hajrázott a Szeged, az utolsó játékrészben tizenhat ponttal bizonyultak jobbnak, és végül 77-71-re megnyerték az összecsapást.
A Szeged másodszor nyert, a Kecskemét másodszor kapott ki a szezon során.

