Remekül alakult a szerda a magyar küldöttség számára a lengyelországi viadalon. A nők bronzérme és a férfiak hatodik helye után az első egyéni selejtezőben sikerélmények érték a mieinket.
Lakatos Tamás és Nagy Krisztián nyert az egyes selejtezőjében, így csütörtökön, a 128-as főtábla első körében is asztalhoz állhat a kontinenstornán.
A mindössze 16 éves, első felnőtt Eb-jén szereplő Lakatos párosban ugyanakkor búcsúzott, miután szlovák társával kikapott egy izraeli duótól.
A többi magyar csütörtökön, a főtáblán kezdi meg szereplését egyesben, illetve párosban.
Nagy Krisztián-John Murphy (ír) 4-0
