Elszórakozta a Szeged-Beton a szolnoki meccset

Vincze Balázs együttese 8-8-as döntetlent játszott a Szolnok otthonában a vízilabda Vodafone OB 1-ben.

Presztízs szempontjából rangadót rendeztek a férfi-vízilabdabajnokságban Szolnokon, ahová a nagy terveket szövögető Szeged látogatott.

Az első negyedet 2-0-ra nyerte meg a vendégcsapat Bálint és Somogyi góljaival, sőt! A második negyed közepére már 0-4, majd a harmadik negyedben 2-6 állt az eredményjelzőn. Ennek ellenére kiengedte a győzelmét a kezéből a vendégcsapat.

A találkozó utolsó, a hazai egyenlítést jelentő gólját Nyéki Balázs szerezte, stílusosan 8 másodperccel a vége előtt.

Eredmény – vízilabda Vodafone OB 1
Szolnoki Dózsa Közgép – Szeged Beton 8-8 (0-2, 2-3, 3-2, 3-1)
A gólszerzők: Marnitz 2, Hangay, Regős, Süveges, Nyéki, Kis G., Pásztor, illetve Bálint 2, Somogyi 2, Török, Kayes, Kiss Cs.
Emberelőny/gól: 10/2, illetve 14/6