Az augusztus 20-21-i ünnepi hétvégén nemzetközi kézilabdatornát rendeznek a FŐTÁV-FTC Kézilabda Arénában. A résztevevők közt ott van a tavalyi BL-döntős spanyol Itxako Navarra, a montenegrói Buducsnoszt Podgorica, a magyar bajnokság ezüstérmese, a Debrecen, valamint a házigazda KEK-győztes Ferencváros.
A mostani együttesek közül az elmúlt héten Siófokon pályára lépett az Itxako, illetve a Ferencváros is. A baszk együttes a második, míg a Fradi a hatodik helyen fejezte be a küzdelmeket.
