Sport

Magyar élklubok ellen játszik a Székelyudvarhely

Két edzőmeccset is vív a két legjobb magyar együttes ellen az erdélyi kézilabdacsapat.

A Magyarországon edzőtáborozó székelyudvarhelyi férfi gárda az MKB Veszprém és a Pick Szeged ellen vív felkészülési edzőmérkőzést.

A veszprémi találkozó szerdán, a szegedi pénteken lesz, egyformán 18 órai kezdettel. A két magyar klub hétfői tájékoztatása szerint az összecsapásokat ingyen lehet megtekinteni.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik