Sport

Női kosárlabda Eb-t rendeznénk 2015-ben

Magyarország jelentkezik a 2015-ös női kosárlabda Európa-bajnokság megrendezésére.

Bánki Erik, az Országgyűlés Sport- és Turizmusbizottságának elnöke és Szalay Ferenc, a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségének (MKOSZ) vezetője a hétfői sajtótájékoztatón bejelentette, hogy a készülőben lévő pályázat riválisai Spanyolország, Szerbia, valamint – közösen – Fehéroroszország és Litvánia lesz.

Szekeres Pál, a Nemzeti Erőforrás Minisztérium helyettes államtitkára jelezte, hogy a kormány teljes mellszélességgel támogatja az MKOSZ törekvését. Az európai szövetség jövőre hirdeti ki a győztest.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik