Sport

Menesztették a Detroit Pistons edzőjét

Elküldték John Kuestert, az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban szereplő Detroit Pistons vezetőedzőjét.

A szakember két szezonon keresztül irányította az együttest, mellyel 107 vereség mellett csupán 57 győzelmet aratott.

Kuester menesztése négy nappal azután történt, hogy új tulajdonosa lett a csapatnak Tom Gores személyében, aki Karen Davidsontól vette meg az együttest.

A Pistons 2003/2004-es bajnokcsapatának segédedzőjeként dolgozó tréner utódját egyelőre még nem találták meg Detroitban.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik