A Magyar Röplabda Szövetség azért döntött a női válogatott Euroliga-szereplése mellett, hogy a csapat megfelelően fel tudjon készülni az Európa-bajnoki selejtezőkre.
Az Euroliga csoportküzdelmei során minden csapat két-két hazai és idegenbeli mérkőzést játszik ellenfeleivel. A három csoportból az első helyezettek, valamint a legjobb második kerül majd az elődöntőbe. A magyar válogatott hazai mérkőzéseit sorrendben, Szombathelyen, Budapesten és Debrecenben játssza majd.
Az első mérkőzés nem sikerült túl jól, hiszen lányaink négyjátszmás vereséget szenvedtek Izrael ellenében.
június 3., 5.: Magyarország-Bulgária
június 10., 12.: Csehország-Magyarország
június 17., 19.: Magyarország-Csehország
június 24., 26.: Bulgária-Magyarország
július 8., 10.: Magyarország-Izrael
