Az első találkozón a Ferencváros hazai pályán három góllal nyerni tudott, így az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharcban előnyhöz jutottak.
A mai második mérkőzésen jól tartotta magát a zöld-fehér alakulat, szoros volt az állás, a szünetben két góllal vezetett a hazai pályán szereplő Tatabánya.
A második félidő közepén viszont hat góllal elhúzott a hazai alakulat, a különbséget pedig már csak csökkenteni tudta a Fradi. A Tatabánya 30-26-ra nyert, ezzel egyenlített a párharcban. A harmadik meccset jövő pénteken rendezik Budapesten.
