Sport

Európa-bajnok a magyar férfi kendócsapat

A magyar válogatott aranyérmet nyert a Gdyniában zajló kendó Európa-bajnokságon.

A küldöttség vasárnapi tájékoztatása szerint a Dubi Sándor, Dubi Attila, Babos Gábor, Váradi Ábel, Tóth Balázs összeállítású együttes a döntőben azt az olasz válogatottat verte meg, amelytől korábban kikapott a csoportküzdelmek során.

A magyar férfi csapat ezzel immár kétszeres Eb-győztesnek mondhatja magát.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik