Az Eger nyerte a Honvéd elleni rangadót

Összesen hét gól született a férfi vízilabda OB 1 felsőházi rájátszásának első mérkőzésén: győzött az Eger.

Az első két támadásból gól született az alapszakaszban első és negyedik helyezett csatáján, viszont ezt követően csak a második negyedben született újabb gól, Graham jóvoltából.

Jól védekeztek, vagy rosszul támadtak a csapatok, Gergely és Szécsi kiválóan védett, így szünetig összesen ezt a három találatot tudták feljegyezni a jegyzőkönyvet írók. A harmadik negyed második részében ötödik emberelőnyéből gólt szerzett az Eger (3-1), majd Bátori szépített a záró etap előtt.

Az utolsó negyedben is az Eger szerzett gólt (Hosnyánszky), és ezen az estén a kétgólos előny már behozhatatlannak látszott: így is lett, a fővárosiak csak “kozmetikázni” tudtak (Jansik révén) a furcsa eredményen.

Eredmény – Vodafone vízilabda OB 1:

ZF-Eger – Groupama-Honvéd 4-3 (1-1, 1-0, 1-1, 1-1)

A góldobók: Varga II. Zs., Graham, Hegedüs, Hosnyánszky 1-1, illetve Mátyás, Bátori, Jansik 1-1