Sima győzelmével előnyben a Sopron

Administrator

2011. 03. 31. 20:20

A Szeged csak az utolsó negyedben tudott felülkerekedni a női kosárlabda NB I elődöntőjének első mérkőzésén.

A Sopron simán, 83-58-ra nyert a vendég Szeged ellen, így vezet az egyik fél második sikeréig tartó párharcban.

A hazaiak főleg a második negyedben brillíroztak, akkor tizennyolc pontot vertek ellenfelükre.

Tegnap a másik ágon sem született meglepetés, a Pécs hazai pályán verte a ZTE csapatát.

A bajnokság másik mai mérkőzésén a Ferencváros hazai környezetben 87-72-re nyert a Baja ellen az 5-8. helyért zajló rájátszás első mérkőzésén, így vezet az egyik fél második sikeréig tartó párharcban.