Magabiztosan nyert az Albacomp

A Szolnok egy pontos vereséget szenvedett Szombathelyen a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

A bajnoki listavezető Albacomp 30 pontos győzelmet aratott a Zalaegerszeg otthonában. A vendégek már az első két negyedben magabiztos előnyre tettek szert.

A második helyen álló Szolnoki Olaj viszont pont az első két negyedben került hátrányba a Falco otthonában, végül csak egy pont hiányzott ahhoz, hogy egyenlíteni tudjanak. A bajnoki negyedik Körmend Kecskeméten kapott ki, míg a harmadik helyen álló Atomerőmű nem hibázott, 15 ponttal nyertek a Sopron ellen.

Eredmények:

Zalakerámia-ZTE KK – Albacomp 59-89 (10-19, 14-27, 16-15, 19-28)
Falco-Szova KC Szombathely – Szolnoki Olaj 83-82 (20-18, 22-17, 18-21, 23-26)
T.O.M.Controll-Kecskeméti KSE – MJUS-Fortress Körmend 75-71 (20-26, 23-11, 22-18, 10-16)
Kis-Rába menti Takarék Soproni KC – Atomerőmű SE 77-92 (26-19, 9-11, 19-28, 23-34)
Kaposvári KK-Factum Sport Debrecen 101-97 (25-20, 32-20, 19-21, 25-36)
Pécsi VSK-PANNONPOWER – KONECRANES-Salgótarján 94-80 (25-18, 16-17, 26-18, 27-27)