Arn feladta Indian Wellsben

Arn Gréta az első fordulóban kiesett a 4,5 millió dollár összdíjazású Indian Wells-i tenisztornán.

Arn és ellenfele, az olasz Sara Errani egészen 5:5-ig fej fej mellett haladt a 4,5 millió dollár összdíjazású Indian Wells-i tenisztorna első fordulójában, ekkor Arn elnyerte riválisa adogatójátékát és a szettért adogathatott.

Nagy csata után a magyar játszmalabdához jutott, de nem tudta értékesíteni előnyét és végül Errani kiegyenlített. Ezt követően, három labdamenet után a magyar teniszező v vélhetően sérülés miatt – feladta a mérkőzést.

A csütörtökre virradóra befejeződött összecsapás a viadal honlapja szerint 1 óra 16 percig tartott.

Honfitársunk 1999 óta nem adott fel egyéni mérkőzést.

A legutóbb Acapulcóban és Monterreyben is negyeddöntős Arn a múlt héten 4:6, 7:5, 6:4-re legyőzte olasz ellenfelét.

Egyesben főtáblán szerepel Szávay Ágnes is, aki a csütörtöki programban a hazai közönség előtt szereplő Jill Craybasszal találkozik.

A magyar hölgy egyébként párosban már megkezdte a torna küzdelmeit, azonban Timea Bacsinszkyvel alkotott párosa 6:4, 6:4 arányban alulmaradt a Grandin-Uhlirova kettőssel szemben. A rivális jobban szervált, a bréklabdái közül pedig egyet sem hagyott kihasználatlanul.