Győztek a soproni hölgyek és a pécsi férfiak

A női kosárlabda-bajnokság rangadóján egész jól tartotta magát a Győr. A fiúknál sem született meglepetés.

Hamarosan véget ér a női kosárlabda-bajnokság alapszakasza. A Sopron-Pécs rangadó előtt még a Győrrel csapott össze Székely Norbert csapata, és egy jól meghúzott harmadik negyednek köszönhetően sikerült megverni a harmadik helyre pályázó vendégeket. A legeredményesebb az amerikai Amber Holt volt.

A férfiaknál a Pécs győzni tudott Debrecenben, de érdekes módon leeresztettek a meccs végére Szekulovics fiai, olyannyira, hogy az utolsó negyedet 19 pontos mínusszal zárták.

Eredmény – női bajnokság:

MKB-Euroleasing Sopron – Seat Lami Véd Győr 78-62 (20-18, 15-17, 29-13, 14-14)

Sopron: Honti 6, Fűrész 12/3, Holt 27/9, Krivacevic 10, Tamane 10. Csere: Eördögh 7/3, Németh 4, Varga Zs. 2

Győr: Semsei -, Simon Zs. -, Carson 25/6, Kublina 7, Hollingsworth 6. Csere: Englert 2, Vida 15/9, Kovács K. 2, Djelmis -, Horváth Zs. 5

Eredmény – férfi bajnokság:

Factum Sport Debrecen – Pécsi VSK-Pannonpower 94-100 (17-30, 22-29, 18-23, 37-18)

Debrecen: Kaluha 8/6, Boros G. 6, Balogh A. 2, Mekongo 28/3, Langford 19/3. Csere: Tóth G. 13/9, Kovács I. -, Máté 13/6, Singletary 5.

Pécs: Glavinic 11, El-Amin 34/6, Hosszú 5/3, Tóth N. 8/3, Egemonye 18. Csere: Kiss K. 2, Deák 8/6, Kovács P. 2, Lepsényi 4, Eilingsfield 4, Szőke 4.