Arn kikapott Monterreyben

A mexikói Monterreyben az orosz Anasztaszija Pavljucsenkova két szettben bizonyult jobbnak honfitársunknál.

A magyar teniszező az előző körben a torna hetedik kiemeltjét, Sara Erranit győzte le egy háromórás mérkőzésen, magyar idő szerint szombaton hajnalban így már a negyeddöntőben volt érdekelt a 220 ezer dollár összdíjazású mexikói keménypályás női tenisztornán.

A torna második kiemeltje, a világranglista 19. helyezettje, Anasztaszija Pavljucsenkova már a meccs legelején magához ragadta a kezdeményezést, és 6:2-vel behúzta az első játszmát.

A második felvonásban Arn Gréta megrázta magát, kiegyenlített mérkőzést láthatott a publikum, azonban az orosz hölgy rövidítésben újfent jobbnak bizonyult, 6:2, 7:6 arányban nyerni tudott és továbbjutott.