Elképesztő feltámadás az NBA-ben

Hiába vezetett hazai pályán 24 ponttal is a Miami Heat, az Orlando Magic nyerte floridai rangadót.

A Miami nagyon jól kezdett hazai pályán a rivális ellen, sőt, a harmadik negyedben már 73-49 is volt a Heatnek James zsákolása után, úgy tűnt zsebben a győzelem. A legutóbb a New York Knicks elleni rangadót megnyerő Orlando nem hagyta annyiban a dolgot, a 24 ponttal záró Jason Richardson vezetésével pedig egy 40-9-es rohamot produkálva a maga javára fordította a meccset, a hajrában Chris Bosh és LeBron James sem tudott triplát dobni, így 99-96-ra a magic nyert.

Dwight Howard dupla-duplával zárt, 14 pontja mellé lekapott 18 lepattanót is, de öt-öt assziszt és blokk is a neve mellé került a statisztikai lapon.

A játéknap másik mérkőzésén a Denver Nuggets nagy csatában verte a Utah Jazzt, Ty Lawson 23 ponttal vezette győzelemre övéit.