Női vízilabda LEN Kupa: előnyben a Szentes

Administrator

2011. 02. 12. 20:04

15-12-re nyert szombaton a Szentes a görög Patrasz ellen a sorozat negyeddöntőjében, Hódmezővásárhelyen.

A mérkőzés első felében fej fej mellett haladt a két csapat, a félidőben 6-6 volt az állás. A fordulás után kétgólos előnyt szerzett a Szentes, amely a harmadik negyed végén egy találattal vezetett.

A záró játékrész közepén már négy gól is volt a Kurca-parti együttes előnye, de aztán kettőre feljött a görög együttes. Az utolsó előtti másodpercben Kövér-Kiss Réka találatával alakult ki a végeredmény.

A visszavágót két hét múlva rendezik Patraszban.

Eredmény – LEN Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés:

Hungerit-Metalcom Szentes VK – Nautical Union Patrasz (görög) 15-12 (2-1, 4-5, 3-2, 6-4)

hazai gólszerzők: Brávik, Miskolczi 4-4, Kövér-Kiss, Takács O. 3-3, Hevesi 1