Egyre mélyebben a Cavs

A clevelandi együttes már zsinórban a 26. vereségét könyvelhette el, így tovább íródik az NBA negatív rekordja.

A Lovagok ezúttal a Detroit Pistonst látták vendégül, azonban hiába minden igyekezet a második félidőben, ezúttal is vereség lett a vége. Rodney Stuckey 22 ponttal terhelte meg a szebb napokat is látott clevelandi együttes hálóját, a cserepadról beszálló Will Bynum 17-et tett a közösbe.

A Toronto Raptors gárdája közel állt a bravúrhoz a ligaelsp San Antonio Spurs ellen hazai pályán, azonban a Sarkantyúsok az utolsó negyedben átgázoltak ellenfelükön, így meglett az újabb győzelem, már 44-8 a csapat mérlege.

A nyugati második Dallas Mavericks is hozta a kötelezőt a Sacramento Kings ellen, ugyanakkor a texasi gárda minden igyekezete ellenére is hétmeccses hátrányban van a Spurshöz képest.

Dwight Howard 30 pontot dobott és 17 lepattanót szedett Philadelphiában, csapata pedig négy egységet vert a 76ers-re.

A New Jersey Nets nagy csatában, hosszabbításban győzte le a New Orleans Hornetset, a 20 ponttal záró Brook Lopez bő 20 másodperccel a vége előtt dobta be a győztes büntetőket.

Carlos Boozer 14 ponttal, 7 lepattanóval és győzelemmel tért vissza Utahba, az erőcsatár a nyáron hagyta ott a Jazzt, ki is fütyülték a hazai drukkerek.