Nyert a Sopron, a Pécs és a Szolnok

Administrator

2011. 01. 30. 20:04

A férfi és a női kosárlabda NB I vasárnapi küzdelmei során egyedül a Pécs nyert idegenben.

A Pécs pocsék utolsó negyede, illetve Egemonye távolléte ellenére is nyerni tudott egy ponttal a Kaposvár otthonában, így ellenfelét leszakította a legjobb nyolcba jutásért folytatott küzdelemben.

A Sopron Kelley és Molnár jó játékával könnyedén verte a Salgótarjánt, a vendégek egy negyeden át voltak csak partiban.

Eredmények:
Kis-Rába menti Takarék Soproni KC – KONECRANES-Salgótarján 90-72 (24-20, 21-11, 26-13, 19-28)
Kaposvári KK – Pécsi VSK-PANNONPOWER 103-104 (31-32, 24-25, 17-29, 31-18)

A hölgyeknél a Szolnok aratott könnyed győzelmet, a hazaiak 42 pontot vertek szebb napokat is megélt ellenfelükre.