Anthony legyőzte az Orlandót

A Denver Nuggets hazai pályán aratott 17 pontos győzelmet a Magic ellen, pedig Redick karriercsúcsot dobott.

J.J. Redick pályafutása során a legtöbb pontját hozta össze a Denver Nuggets otthonában rendezett szerda hajnali meccsen, ráadásul Dwight Howard masszív dupla-duplája (21 pont, 14 lepattanó) mellé Vince Carter 18 egysége párosult, a Magic mégsem tudott nyerni.

Carmelo Anthony ugyanis remek dobóformát mutatva, igazi vezérként vezette győzelemre csapatát, a 35 pontot dobó franchise játékos mellé ráadásul a társak is felnőttek, a végén pedig a Nuggets lenyomott egy 19-3-as rohanást, melynek végül a sikert köszönhette.

A fővárosban diadalmaskodó Los Angeles Lakersbe hosszú kihagyás után visszatért a center Andrew Bynum, aki előbb egy nagyot blokkolt, majd a neki szánt bő negyed óra alatt hét pontot dobott és lekapott négy lepattanót.

Kobe Bryant végül 24 egységgel zárt, ebből 16-ot tartogatott a harmadik negyedre, Lamar Odom egy dupla-duplát szállított.

A Philadelphia 76ers egy nyolcmeccses idegenbeli vereségsorozatnak vetett véget miután nyert a New jersey Nets ideiglenes otthonában, Newarkban.

A Detroit Pistons első félidőben mutatott jó játékának is köszönhetően némi meglepetésre legyőzte az Atlanta Hawks gárdáját, Richard „RIP” Hamilton 24, Charlie Villanueva a padról beszállva 23 pontot tett a közösbe, utóbbi lekapott mellé még 11 lepattanót.

A Sacramento továbbra is csak asszisztál az ellenfeleknek, ezúttal a Houston otthonában kapott ki a Kings.

Visszatért a győzelem ösvényére a Golden State Warriors is, amely a Minnesota Timberwolvest győzte le szerda hajnlabna Monta Ellis (35 pont) és Reggie Williams (26 egység) vezérletével.

Eredmények:
Charlotte Bobcats – Toronto Raptors 97-91 (20-29, 27-24, 25-19, 25-19)
New Jersey Nets – Philadelphia 76ers 77-82 (20-26, 14-14, 21-19, 22-23)
Washington Wizards – Los Angeles Lakers 89-103 (24-22, 22-35, 24-35, 19-11)
Detroit Pistons – Atlanta Hawks 103-80 (28-19, 21-18, 15-24, 39-19)
Houston Rockets – Sacramento Kings 118-105 (27-30, 31-18, 33-24, 27-33)
Denver Nuggets – Orlando Magic 111-94 (29-31, 32-24, 18-23, 32-16)
Golden State Warriors – Minnesota Timberwolves 108-99 (17-25, 37-26, 25-25, 29-23)