Sport

Nyíregyházán öt játszmában kikapott a BSE

A bajnok városmajoriak vereséggel távoztak a szabolcsi városból.

A BSE ötjátszmás mérkőzésen szenvedett vereséget Nyíregyházán a női röplabda Extraliga pénteki mérkőzésén.

Eredmény, röplabda Extraliga:

NRK-Nyíregyháza – BSE-FCSM 3-2 (-19, 23, -13, 22, 10)

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik