Sport

Egy góllal nyert a Győr

A Rába-parti hölgyek dolgát az Érd nehezítette meg a magyar bajnokságban.

A női NB I 7. fordulójának utolsó meccse volt a szerdai összecsapás, a Győri Audi ETO pedig megérdemelten nyert a mérkőzésen.

A hazaiak ugyanakkor minden elismerést megérdemelnek lelkesedésükért, mellyel nagy csatára késztették a Bajnokok Ligájában is érdekelt ellenfelüket.

Eredmény:
ÉTV-Érd – Győri Audi ETO KC 24-25 (11-13)

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik