Drámai Bears-győzelem

A Chicago Bears hazai pályán 20-17-re legyőzte az örök rivális Green Bay Packerst.

Az azonos csoportban szereplő két csapat 180. találkozóján, a hétfő esti rangadón a házigazda Chicago Bears 0-10-ről állt talpra, és Devin Hester 62 yardos punt-visszahordásával a negyedik negyed elején átvette a vezetést. Aaron Rodgers, a Green Bay Packers klasszis irányítója később passz helyett magára vállalta a befejezést, és 3 yardról az ellenfél célterületére tuszkolta magát a labdával, így ismét a vendégcsapat állt jobban (17-14). Ugyanakkor ezzel még nem volt vége…

Robbie Gould két mezőnygóljával a Chicago nyert, és így a harmadik forduló után is veretlen, ellenben a Green Bay két győzelem után kénytelen volt lenyelni a vereség keserű piruláját.

Gould előbb 25, majd négy másodperccel a vége előtt 19 yardról jutatta a vasak közé a labdát.