Nemzetközi felkészülési tornát nyert a Fradi

Az FTC-Cityline férfi kézilabdacsapata több élvonalbeli együttes közül végzett az élen az orosházi megméretésen.

A kezi.hu tájékoztatása szerint a zöld-fehér alakulat hibátlan mérleggel, négy mérkőzésen aratott négy győzelmével nyerte meg az Orosházán megrendezésre kerülő nemzetközi felkészülési tornát.

A döntőben az FTC-Cityline együttese az addig szintén százszázalékos Kecskemétet gyűrte le 31-26-ra úgy, hogy a félidőben még a hírös város legénysége vezetett eggyel. A harmadik a Csurgó lett, amely az Orosházát verte 14 góllal.

Orosháza I-Eszék 28-27 (12-15)

Az A-csoport végeredménye: 1. Kecskemét 6 p (106-76), 2. Orosháza I 2 p (98-87), 3. Eszék 2 p (88-94), 4. Orosháza II 0 p (58-72)

Szatmárnémeti-FTC-Cityline 14-25 (7-13)

A B-csoport végeredménye: 1. FTC-Cityline 6 p (77-62), 3. Csurgó 4 p (68-64), 3. Szatmárnémeti 2 p (79-82), 4. UNIQUA-Pécs 0 p (78-94)