Meglepő klubcsere az NFL-ben

A profi amerikaifutball-bajnokságban (NFL) szereplő Pittsburgh Steelers "elpasszolta" neves játékosát Santonio Holmest.

A 26 éves elkapó a New York Jets csapatában folytatja a pályafutását, miután a tavalyi bajnok Pittsburgh Steelers elcserélte őt egy ötödik körös draft-jogért.

A Steelers könnyen és olcsón mondott le nyughatatlan, ugyanakkor kétségkívül kiváló képességű játékosáról, aki Ben Roethlisberger irányító egyik kedvenc célpontja volt.

Santonio Holmes, aki pályafutása során 235 elkapást, illetve 3835 elkapásból elért yardot számol, a 2009-es Super Bowl hőse volt: 35 másodperccel a vége előtt bravúros elkapással döntötte el az Arizona Cardinals elleni nagydöntőt, amelynek a legértékesebb játékosa, az MVP-je lett.

“Nem hiszem, hogy ki kellene ásnom magam a gödörből, a Jetsnél kinyitották számomra az ajtót, annyi a dolgom, hogy besétáljak rajta” – nyilatkozta Holmes az igazán meglepő transzferről.