Óriási bombagól és döntetlen Kaposváron

A Kaposvár a Zalaegerszeggel játszott 1-1-s döntetlent, a Győr a Kecskemétet győzte le 1-0-ra.

A hazai pályán játszó Kaposvár már az 5. percben megszerezte a vezetést a Zalaegerszeg ellen, Gujics talált be 40 méterről Vlaszák kapujába. A félidő további részében is a Rákóczi irányított, ezt azonban nem sikerült gólra váltania.

Fordulás után ez meg is bosszulta magát, a második felvonás ötödik percében Pavicsevics egyenlített fejjel. A találkozó további részére a mezőnyjáték volt jellemző, így a vége 1-1 lett.

Mindeközben a Győr a Kecskemétet látta vendégül, Alekszidze révén pedig már a 11. percben 1-0 virított az eredményjelzőn. A hazaiak ezt követően tovább növelhették volna az előnyt, azonban a befejezésbe rendre hiba csúszott. A Kecskemét hiába próbálkozott, nem sikerült egyenlítenie, így az ETO otthon tartotta a három pontot.